[Aktualizacja] Humble Bundle 7 – nowa, lepszy zestaw gier

Kolejne Humble Bundle zostało wydało, to już siódma odsłona  zestawu gier tworzonych przez niezależnych programistów dla platform stacjonarnych (linux, windows, mac) i jak zawsze bez DRM’a!

Pakiet kosztuje… tyle ile za niego zapłacisz, a całą kwotę można rozdystrybuować pomiędzy developerów, stroną humble bundle oraz celem dobroczynnym.

Siódma edycja jest o tyle ciekawa, iż oprócz gier, ścieżek filmowych oraz filmu(!) zawiera dwie ciekawe gry.

Po pierwsze, Legend of Grimrock, który jest bardzo ładną reinkarnacją gier typu Eye of Beholder, Dungeon Master czy Black Crypt.

Po drugie, Dungeon Defenders, bardzo łądna gry typu tower defence znana przede wszystkim z tabletów i telefonów komórkowych. Jednakże w tym wypadku nie chodzi o samą grę, a o fakt, że pojawił się wreszcie natywny port silnika Unreal Engine 3! Oznaczać to będzie wkrótce wysyp wszelakich gier opartych na tym właśnie silniku.

[Aktualizacja] – Jak zawsze pod koniec akcji dodane zostały kolejne gry.

Siódma edycja HB naprawdę  może nosić miano świątecznej, w skład pakietu wchodzą:

1) Dungeon Defenders – tower defence + DLC

2) Legend of Grimrock – aka dungeon master

3) Snapshot – platformówka/puzzle

3) The Binding of Isaac + DLC

4) Closure – platformówka

5) Indie Game: the Movie – film dokumentalny przedstawiający od kuchni proces tworzenia gier komputerowych przez niezależne studia

6) Shank 2 – platformówka

7) Do każdej gry dołączana jest również ścieżka dźwiękowa

[Aktualizacja]  Dodane zostały kolejne 3 gry (jej!), ale dosyć przeciętne platformówki (buu..), na szczęście dodane do nich ścieżki dźwiękowe nie są najgorze (jej!)

8) The Basement Collection

9) Offspring Fling

10) Cave Story+